Dit is het HaDeejer.nl archief  van: 2006  tot  september 2015

Mountainbike

thumb_bikersgiantVoor 2010 staan er flink wat veranderingen op stapel voor het Bikers team. Ivm het besluit van Anouk en Rene om te gaan emigreren naar Frankrijk valt er helaas een zeer degelijke en vaste waarde weg uit ons team.

Omdat de emigratie waarschijnlijk half mei al een feit zal zijn gaat Anouk waarschijnlijk nog maar enkele keren voor ons in actie komen.
Daarnaast blijven Rick en Guus onze kleuren met volle overgave verdedigen, verder zal net als vorig seizoen Wilant van Gils enkele wedstrijden voor ons team uitkomen als voorbereiding op het veldrit seizoen.

Ook nieuw is de uitstraling, deze zal wat minder Giant getint zijn. De hechte samenwerking is voor 2010 enigszins los gelaten, het team en Bikers dragen Giant nog een zeer warm hart toe maar door ontwikkelingen van Giant in de nationale competitie en veranderingen in ons team van de begeleiding is er voor gekozen om beide een andere weg in te slaan.

Al met al zal 2010 weer een sportief en uitdagend seizoen worden.

auteur: John de Mol